İpler Umut’un elinde

Kanal D’nin sevilen dizisi ve çarşamba akşamları ekrana damga vuran ‘Taş Kağıt Makas: Hayatın Oyunu’ temposu yüksek bir bölümle yayınlandı. Ters köşe hikâyesiyle izleyicileri şaşırtmaya devam eden projede bu hafta; Fecir’in (Burak Yörük) Harun Yakar’ı (Ozan Güven) kovması ve Umut’un (Ekin Koç) onun yerine geçmesi geceye damga vurdu. Harun’un koltuğuna geçen Umut, Azad’ın (Aytaç Uşun) avukatlığını üstlendi ve onu zayıf karnından vurarak Erdem’i öldürdüğünü itiraf ettirdi. Azad, köşeye sıkışınca; Umut son kozunu kullandı.

Umut, “Ya seni hiç umursamayan Fecir’i seçeceksin ya da kendi hayatını!” diyerek, onu bu davadan kurtarmak koşuluyla Azad’a bir anlaşma sundu ve babasının dosyasını yeniden açabilmek için yardım istedi. Amcası Bünyamin’in (Atsız Karaduman), oğlunu kurtarmak için kendisini harcadığını öğrenen Azad, Umut’un teklifini kabul etti. Böylece babasının yeniden yargılanması isteyen Umut, Süreyya Savcı’dan başvurunun kabul edildiğini öğrendi. Baba-oğlun kucaklaşması izleyicilerin yüreklerini ısıttı.

Rıza’nın (Bülent Seyran) yeniden yargılanacağı haberi, Emirkıranlar cephesinde büyük bir şok etkisi yaratırken; Rüya, (Yüsra Geyik) abisinin Büşra’yı öldürdüğünü duydu. Projenin tekrarı, 10’uncu bölümüyle yarın akşam yeniden ekrana gelecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x